Spotkanie wewnętrzne Una Europa w UJ - 20.02.2024

W dniu 20 lutego 2024 roku w Collegium Novum UJ odbyło się spotkanie wewnętrzne Una Europa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Spotkanie rozpoczęło się od sesji networkingowej, podczas której uczestnicy mieli okazję do swobodnej wymiany poglądów i nawiązywania kontaktów. Następnie głos zabrał Prof. Stanisław Kistryn, Pełnomocnik Rektora UJ ds. współpracy w ramach Una Europa, który rozpoczął oficjalnie spotkanie i przedstawił działania w ramach Board of Directors

Kolejnym punktem programu było omówienie działań strategicznych oraz wydarzeń i komunikacji w ramach Una Europa. Maryna Palamarchuk przedstawiła działania strategiczne, podczas gdy Izabela Garibaldi omówiła najnowsze wydarzenia oraz inicjatywy orgaznizowane w ramach Una Europa.

Następnie przyszedł czas na prezentacje przedstawicieli Uniwersytetu Jagiellońskiego w poszczególnych zespołach Una Europa. Dorota Maciejowska oraz Alicja Boryń  zaprezentowały projekt Student Engagement Erasmus+, podkreślając znaczenie zaangażowania studentów w międzynarodowe inicjatywy akademickie. Dr Marta Materska-Samek podsumowała fazę SUGA EIT Culture & Creativity, prezentując osiągnięcia i wnioski z dotychczasowych działań.

Ostatnim punktem spotkania była sesja kreatywna poświęcona formule następnych spotkań. Uczestnicy mieli okazję do wyrażenia swoich pomysłów i sugestii dotyczących przyszłych spotkań wewnętrznych w Una Europa w UJ.

Dziękujemy za aktywny udział w dyskusjach i za wkład w rozwijanie współpracy w ramach Una Europa.